Obsługa prawna spółek z o.o. – Warszawa


 

Prawo spółek, fuzje i przejęcia Warszawa

Świadczymy doradztwo w kwestiach prawa handlowego. Naszym celem jest pomoc w wyborze najkorzystniejszej formy prowadzenia działalności gospodarczej. Kancelaria Salvar reprezentuje także swoich Klientów w sporach pomiędzy spółkami i wspólnikami a członkami zarządu. 

Nasze doświadczenie wykorzystujemy przy rozwiązywaniu spraw dotyczących:

  • Transakcje prywatyzacyjne
  • Przekształcenia
  • Przejęcia spółek
  • Połączenia spółek
  • Inwestycje bezpośrednie
  • Negocjacje
  • Przygotowanie dokumentacji
  • Reprezentacja przed urzędami

Kancelaria Prawna Salvar – kompleksowe usługi prawne Warszawa. Skuteczny radca prawny Warszawa – prawo spółek Warszawa, prawo fuzji, prawo przejęć Warszawa

Obsługa prawna spółek z o.o. Warszawa – kompleksowa pomoc

Założenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością nie jest co prawda trudne, jednak z pewnością wymaga większego przygotowania, niż w przypadku zakładania działalności gospodarczej. Jest to związane z faktem, że podejmowanie na początku działania rzutują często na późniejsze funkcjonowanie całej firmy. Dlatego warto skorzystać z profesjonalnej obsługi prawnej spółek z o.o. w Warszawie. Salvar oferuje spółkom kompleksową pomoc.

Pomagamy na przykład w stworzeniu odpowiedniej umowy spółki, która jest dokumentem stanowiącym podstawę firmy. Zakładając spółkę trzeba okazać wspomnianą umowę przed sądem, który w razie nieścisłości odrzuci ją, przez co konieczne będzie ponowne zgłoszenie. To wydłuża czas zakładania przedsiębiorstwa. Podobnie w przypadku umowy w formie aktu notarialnego, ponieważ wtedy przedsiębiorca jest zmuszony do ponownych (i w każdym przypadku płatnych) wizyt u notariusza, jeśli zechce wprowadzić zmianę.

Obsługa prawna spółek z o.o. Warszawa – pomoc w założeniu spółki

Dobrze wiemy, czego potrzeba do poprawnego założenia spółki z odpowiednią odpowiedzialnością. Warto korzystać z pomocy specjalistów, ponieważ pozwoli to uchronić się przed ewentualnymi kłopotami w przyszłości. Pomagamy spełnić warunki do założenia spółki, wypełnić wnioski, złożyć dokumenty. Prowadzimy klientów przez cały proces i zapewniamy wsparcie merytoryczne.

Profesjonalna obsługa prawna spółek z o.o. Warszawa | Salvar

Często pomagamy klientom w opiniowaniu umów z innymi podmiotami lub w zakresie doradztwa przed istotną inwestycją. Nieraz bierzemy udział w negocjacjach z kontrahentami, analizujemy dokumentację czy pomagamy we wdrożeniach zmian. Możemy pomóc również w zakresie obsługi windykacyjnej, analizy prawnej procesów zachodzących w przedsiębiorstwie (np. sprzedażowych), kwestii związanych z RODO. Reprezentujemy klientów przed różnymi organami. Chodzi na przykład o notariuszy, KRS, sądy czy urzędy.

Możemy także zapewnić obsługę prawną zgromadzeń wspólników – treści zmian rozpatrywanych na zgromadzeniach powinny mieć dobre przygotowanie prawne, ponieważ powinny być pozbawione wad formalnych i zgodne z obowiązującymi przepisami, ale też wewnętrznymi regulaminami i procedurami przedsiębiorstwa.

Jak wygląda współpraca? Obsługa prawna spółek z o.o. Warszawa

Możemy zaproponować dwie formy współpracy. Może to być stała obsługa, będąca komfortowym rozwiązaniem dla większych spółek, które często potrzebują pomocy i doradztwa prawnego. Świadczymy też jednorazowe usługi, dotyczące konkretnych spraw, na przykład analizy konkretnej umowy etc. Dzięki temu każdy klient może skorzystać z pomocy, której faktycznie potrzebuje. W pracy kierujemy się terminowością oraz indywidualnym podejściem do każdego zlecenia. Działamy zawsze mając na uwadze przede wszystkim dobro klienta.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszą Kancelarią.